Tworzenie map myśli na urządzeniach przenośnych

Tworzenie map myśli na urządzeniach przenośnych

Chociaż najlepszym (pod względem funkcji) programem do tworzenia map myśli jest program iMindMap (posiadający błogosławieństwo Tony’ego Buzana), to jednak jeśli chodzi o kwestie synchronizacji i publikowania tworzonych przez siebie map myśli to pozostaje mu jeszcze wiele do zrobienia.

Jeśli używasz iPhone’a lub iPada znacznie lepszym rozwiązaniem jest program austriackiej firmy (i jak na razie tylko dwu- czy trzyosobowej) IdeasOnCanvas o wdzięcznej nazwie MindNode 3.

Wczoraj miała miejsce premiera jego najnowszej wersji (numer 3), która oferuje szereg nowych funkcji. Można teraz bez problemu udostepniać mapy mysli online i ściągać je na komputer:Na powyższej mapie myśli widać moim zdaniem najciekawsze nowe funkcje (choć jest ich więcej). Program można pobrać naiPhone’a i iPada w AppStore. Cena 8,99 euro być może nie jest najtańsza, ale w przeciwieństwie do wspomnianego wcześniej programu iMindMap jest to opłata jednorazowa a synchronizacja w oparciu o iCloud lub DropBox jest za darmo. Jeśli zależy Ci na wygodnym i szybkim tworzeniu map mysli na urządzeniach przenośnych, szerze polecam ten program.

Leave A Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.